Термін служби кнопки 5 млн натискань Гарантія найвищої якості – понад 5 мільйонів кліків. 1200 пікселів на дюйм Гарантоване плавне і точне відстеження в будь-якому місці, навіть на пухнастому текстилі. Викиньте килимок для миші! Пиленепроникне колесо Пиленепроникна конструкція продовжує термін служби колеса. 8 в одному 8 жестів для виконання гарячих клавіш, що вибираються. 4-ходове колесо Розумне горизонтальне та вертикальне прокручування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 19 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OP-330 USB (Black) |
| Вага | 0,15 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴


