Клавіатури серії Bloody мають ергономічний дизайн і високу якість виробництва з використанням передових технологій. Ретельний контроль виконання деталей, зручність та ергономічність по праву піднімають клавіатуру на топові позиції серед аналогічних пристроїв. Клавіатури Bloody призначені для повного занурення в ігровий процес. Особливості Гра зі швидкістю світла. Ексклюзивний революційний дизайн перемикача поєднує швидкість і точність оптичних технологій Блискавичний відгук. Відсутнє металеве деренчання при натисканні. Блискавичний час відгуку до 0.2 мілісекунди На 30% швидке натискання. Хід спрацьовування оптичних перемикачів 1.5 мм - на 30% швидше за металеві перемикачі (у звичайних перемикачів хід спрацьовування - 2.2 мм) Ніяких затримок. Реагує на світлові швидкості без затримок (звичайні металеві перемикачі мають час відгуку 18-30 мс) Висока довговічність. Термін служби – 100 мільйонів натискань (звичайні металеві перемикачі легко зношуються та окислюються) Подвійний вологозахист. Захищена електроніка + дренажні отвори збільшують термін служби клавіатури Ігровий режим. Натискання Fn+F8 деактивує клавішу Windows для запобігання випадковому вильоту з ігрової сесії 8 пластикових (ABS) клавіш. Вісім ігрових клавіш призначені для більш тривалого та комфортного використання Нековзні ніжки. Запобігають вібрації та ковзанню клавіатури під час гри 9 програмованих клавіш. Персоналізуйте улюблену гру за допомогою 9 індивідуально програмованих клавіш
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B318 Bloody (Black) LK Black |
| Вага | 1,3 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 51 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | acebd71a-3cf9-4a30-a0e7-51e206084e47 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394 ₴





