



Клавіатура Asus TUF Gaming K1 USB Black UKR (90MP01X0-BKMA00)
2 432 ₴
2 027 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 71640
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS TUF Gaming K1 - це ігрова клавіатура, що поєднує безкомпромісні характеристики з підвищеною довговічністю конструкції. Її мембранні перемикачі, що відрізняються безшумною роботою та відмінним тактильним відгуком, упаковані в міцний корпус, здатний пережити попадання до 300 мл рідини. Клавіатура оснащена зручним регулятором гучності звуку, знімною підставкою під зап'ястя і підсвічуванням з додатковими бічними ілюмінаційними смужками.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90MP01X0-BKMA00 |
| Вага | 1,539 |
| Висота | 8.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 27.2 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | b513e5ca-4d29-4cbd-8f67-f6f0d84ea966 мм mm |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 28.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴


