Мишка Trust Yvi+ Silent WL ECO BLACK (24549_TRUST)
322 ₴
268 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 75635
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безшумна бездротова миша. Безшумні кнопки для тихої роботи. Екологічний дизайн на 83% виготовлено із перероблених матеріалів. Повністю бездротовий пристрій – термін служби акумулятора до 12 місяців. Кнопка вибору швидкості (800/1600 пікселів на дюйм) для налагодженого керування. Гумове покриття з боків забезпечує ідеальне захоплення та комфортне керування. Кнопка увімкнення/вимкнення для збільшення часу роботи від акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24549_TRUST |
| Вага | 0,115 |
| Вага (г) | 84 г |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 769aea47-58f5-42c7-a1b2-8883049cd975 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴










