Миша Trust OZZA compact, BT/WL/USB-A, чорний
1 490 ₴
1 242 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110229
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша TRUST Ozaa Compact Multi-Device Wireless Black (24819) - це компактна бездротова миша, яка підтримує підключення через Bluetooth та 2,4 ГГц. Миша оснащена оптичним сенсором з роздільною здатністю 3200 dpi. Розміри миші становлять приблизно 64 x 105 x 37 мм, а вага - 69 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24819_TRUST |
| Вага | 0,18 |
| Вага (г) | 69 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 30ba2dc6-d7bc-4747-b02e-77502bc1a31d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 - 3200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴











