



Комплект (клавіатура, миша) A4Tech KRS-8520D Black USB
715 ₴
596 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 41916
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект KRS-8520D
Оснащений повнорозмірною цифровою клавіатурою і функціональними клавішами, виконаними в концепції ефективного дизайну, який звільнить простір на робочому столі. Миша з представленого комплекту забезпечує плавне і точне відстеження.
Лазерне гравірування клавіш
Висока стійкість і довговічність
Комфортні закруглені клавіші
Гарантоване плавне і точне відстеження на будь-якій поверхні
Розкладка клавіатури забезпечена повнорозмірною цифровою клавіатурою і функціональними клавішами, виконаними в концепції ефективного дизайну, який звільнить простір на робочому столі. Миша з представленого комплекту забезпечує плавне і точне відстеження. Лазерне гравірування клавіш. Висока стійкість і довговічність. Комфортні закруглені клавіші мінімізують почуття втоми при тривалій роботі. Легкість натискання клавіш кінчиками пальців. Регульована висота клавіатури, регульований кут нахилу забезпечує оптимальне положення рук. 1000 DPI - гарантоване плавне і точне відстеження на будь-якій поверхні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Чорний |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KRS-8520D Black |
| Вага | 0,455 |
| Вага (г) | 90 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Мoдель | KRS 8520D Black |
| Новинка | Немає |
| Розміри | a3bdb216-9491-40d0-826d-2b07956b3bd5 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB + PS/2 |
| Ширина | 54 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴


