


Комплект (клавіатура, миша) A4Tech KR-8372 Black USB
719 ₴
599 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 65103
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торгова марка A4Tech є світовим лідером у виробництві пристроїв введення. Компанія A4Tech, враховуючи тенденції IT-ринку, створює продукцію, яка відповідає всім вимогам користувачів. Головні відмінності продукції A4Tech – інноваційність, високотехнологічність та ергономічність.
Дослідження ринку та впровадження нових технологій – безперервна робота виробника. Усі товари істотно виграють у ціновому співвідношенні коїться з іншими учасниками ринку. Клавіатура + миша A4tech KRS-8372 USB готовий набір для використання з ПК. З його допомогою можна працювати, набирати текст, серфити в Інтернеті, грати за відсутності високих вимог до елементів керування.
Набір універсальний та здатний покрити основні запити. Виробництво елементів походить із міцного пластику. Вони переносять всі дії, забезпечується тривалий термін служби. Колір – чорний, строгий дизайн набору і сподобається вам. У A4Tech KRS-8372 входить клавіатура. Вона повнорозмірного типу, оснащується 104 кнопками. Є цифровий блок для швидкого набору та виконання підрахунків. Кнопки мембранні, легко натискаються, рівень шуму при роботі мінімальний.
У наборі є миша. Вона використовується при роботі з ПК, оптичний світлодіодний сенсор має високу точність. Роздільна здатність оптимальна – 1000 dpi. Є три клавіші для подальшого керування. Форми маніпулятора ергономічні. Мишею вдається керувати правою та лівою рукою, вона універсальна. Підготовка предметів із набору до роботи не займає багато часу, їхнє приєднання відбувається через USB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-8372 (Black) |
| Вага | 0,777 |
| Вага (г) | 86 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 71761fbe-a69d-40d5-b846-694fc27aa842 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


