


Комплект (клавіатура, миша) A4Tech F1512 Black USB
815 ₴
679 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 67358
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доступний та надійний дует з елегантною зручною повнорозмірною USB-клавіатурою та оптичною мишею високої роздільної здатності поєднує в собі комфорт, стиль та простоту. Просто підключіть і користуйтеся.
Особливості
Розширене колесо прокручування: ширше колесо прокручування забезпечує комфорт при тривалому використанні
Життєвий цикл 5 млн кліків: гарантія найвищої якості - більше 5 мільйонів кліків
8- по одному: 8 жестів для налаштування гарячих клавіш миші
4D-колесо: розумна горизонтальна та вертикальна прокручування
Гладкі закруглені квадратні клавіші: витончені закруглені квадратні клавіші збільшують область набору для більш точного друку
Доступ до мультимедійних гарячих клавіатури: одне натискання для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій FN + F1-F12
Дренажні отвори: дренажні отвори призначені для захисту клавіатури від попадання рідини
Силікон з високою еластичністю
2-секційний компактний розмір: клавіатура дозволяє заощадити місце на робочому столі
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1512 (Black) |
| Вага | 0,72 |
| Висота | 4.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 49 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


