FB10C має два режими підключення – режим Bluetooth та бездротовий режим 2.4 ГГц, які забезпечують швидкий відгук, точні рухи, стабільне з'єднання та більш плавне відстеження. У мишу вбудована акумуляторна батарея із зарядним кабелем Type-C. Особливості Bluetooth/2.4 ГГц. Має два способи бездротового підключення Акумулятор Type-C, що перезаряджається. З літієвою батареєю вам не потрібно турбуватися про часту заміну батареї, що не завдає шкоди навколишньому середовищу. Керуйте відразу трьома пристроями. Одночасно можна підключити 3 пристрої. Це передбачає вільне перемикання між 3 пристроями лише одним кліком миші 2400 DPI. Регульована роздільна здатність 1200-1600-2000-2400 DPI 16-в-одному. 16 різноманітних "гарячих" команд Перемикач живлення увімк./вимк. Кнопка вимкнення на задній панелі робить цю бездротову мишу ідеальним супутником у дорозі Протиковзка вставка. Нековзна конструкція покриття забезпечує покращений хват, ергономічність та зручність використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FB10C (Pink) |
| Вага | 0,15 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 - 2000 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴











