Універсальна клавіатура, за допомогою якої ви можете вводити будь-які дані та обмінюватися повідомленнями на всіх пристроях, що використовуються: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iPad, iPhone та ін. Особливості Два-в-одному. Клавіатура підтримує два режими підключення - за бездротовою технологією Bluetooth і за допомогою USB-ресивера 2.4 ГГц, і працює на відстані до 10 м, забезпечуючи швидку передачу даних без затримок Перемикання між ОС. Легко змінюйте розкладку з однієї операційної системи на іншу Сполучення до 4 пристроїв. Підключайте до чотирьох пристроїв одночасно і миттєво перемикайтеся між ними. Ножичний механізм клавіш забезпечує чуйне тихе введення, і комфортне тактильне натискання. Відкалібрована точність, точка спрацьовування 1.5 мм, менша за вібрацію клавіш Зарядка від Type-C. Заряджайте за допомогою кабелю USB Type-C, що входить до комплекту. Для повної зарядки потрібно близько 2.5 годин. Зберігання нано-ресивера. Має нішу для зберігання ресивера, зручно під час транспортування Ноутбучний профіль клавіш. Ультратонка форма кейкапів забезпечує швидкий та зручний набір тексту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FBX50C (White) |
| Вага | 0,5 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 41 см |
| Додаткові характеристики | Сполучення до 4 пристроїв |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 56e89358-4a1a-4ca3-bd3b-1d9c619c9b08 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Android |
| Способ упаковки | 4beb7db8-2830-4c03-a322-3f3dbbdd1223 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴






