Низькопрофільна компактна клавіатура Fstyler з ножичними перемикачами. Плавні ножичні перемикачі. Кожне натискання клавіші буде винагороджено плавним тактильним відгуком ножичних перемикачів. Відкалібрована точність, хід спрацьовування 1.5 мм, зменшене тарахтіння клавіш
доступ до мультимедійних гарячих кнопок. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій з FN+ F1-F12
Знімний кабель. Кабель USB Type-C можна вимкнути для зручності транспортування. Протиковзкі гумові накладки. Ультратонкі гумові накладки в нижній частині запобігають руху та вібрації клавіатури під час набору тексту.
Підсвічування. Світлодіодне підсвічування полегшує набір тексту в темряві, що є хорошим варіантом для роботи, навчання або ігор. Низькопрофільні "шоколадні" кейкапи. Ультратонка форма клавіш у шоколадному стилі забезпечує зручність набору тексту, який найкраще підходить для тривалої роботи. Компактна та трендова. Клавіатура має компактний форм-фактор та містить 78 клавіш.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 78 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX61 USB (Grey) |
| Вага | 0,52 |
| Висота | 29 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Додаткові характеристики | Доступ до мультимедійних гарячих клавіш/знімний кабель/Світодіодна підсвітка |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | b71f049b-8180-42a9-8a4f-43783437b5 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Android |
| Способ упаковки | 80107b33-ea3a-4b3d-b300-e8f6ed42644a |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 179 ₴










