Клавіатура A4Tech Fstyler FX60H Grey Neon backlit
1 747 ₴
1 456 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 73043
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Низькопрофільна клавіатура Fstyler з ножичними перемикачами. Сумісність з Windows/Mac/iOS/Android легко перемикайте розкладку з однієї ОС на іншу
Плавні ножичні перемикачі. Кожне натискання клавіш буде нагороджено плавною тактильною віддачею ножичних перемикачів. Калібрована точність, хід спрацьовування 1.5 мм, зменшене тарахтіння кнопок
Доступ до мультимедійних гарячих кнопок. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних функцій з FN+ F1-F12
Протиковзкі гумові накладки. Ультратонічні гумові накладки в нижній частині запобігають руху та вібрації клавіатури при наборі тексту.
Підсвічування. Світлодіодне підсвічування полегшує набір тексту в темряві, що є хорошим варіантом для роботи, навчання або ігор. Низькопрофільні "шоколадні" кейкапи. Ультратонкі шоколадні кейкапи забезпечують зручність набору тексту, який найкраще підходить для тривалої роботи. Додаткові порти USB. Два вбудовані порти USB ідеально підходять для швидкого підключення або заряджання інших пристроїв USB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX60H USB (Grey) Neon backlit |
| Вага | 1 |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові характеристики | Доступ до мультимедійних гарячих клавіш/Додаткові порти USB/Світдіодна підсвітка |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Пластиковий |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Стандартний хід |
| Розміри | 1cdb4005-aeee-4085-bf2e-f56bb367d2b1 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Android |
| Способ упаковки | ed2d8e0b-f3e6-4496-a84f-059900681b1d |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Ширина | 5 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴










