2 дні


ДБЖ FSP iFP-2000, 2000ВА/1200Вт, Schuko*2+IEC*2, LCD, 230V, CE, EAC
11 959 ₴
9 966 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 124786
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактне, лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення серії iFP FSP iFP-2000 з вбудованим AVR та формою вихідного сигналу Simulated Sinewave надійно захищає живлення від стрибків напруги. ДБЖ забезпечує стабільний і надійний захист живлення від стрибків напруги і відмінно підходить для захисту персональних комп'ютерів, невеликих маршрутизаторів, NAS, систем безпеки, спостереження, невеликих пристроїв LAN, робочих станцій і невеликих IDC.
Стабільну роботу ДБЖ забезпечує мікропроцесорне управління. FSP iFP-2000 автоматично перезапускається при відновленні напруги. Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ. Вбудований захист порта RJ45 захистить від пошкодження мережеве обладнання та телефонні лінії.
ДБЖ FSP iFP-2000 оснащене LCD дисплеєм, який дозволяє користувачеві стежити за основними параметрами ДБЖ і якістю напруги в мережі. Підключайте ДБЖ до ПК через порт USB та переглядайте його статус у реальному часі.
ДБЖ FSP iFP-2000 також має чотири розетки живлення - дві SCHUKO та дві IEC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPF12A1607 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 39 см |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 966 ₴


