2 дні

ДБЖ FSP Champ 1 kVA, Tower, Schuko (CH-1101TS), 1000VA/900W, Online, 3*Schuko,CE
22 196 ₴
18 497 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 125050
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивне On-Line джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP Champ 1 kVA (CH-1101TS) забезпечує стабільний і надійний захист техніки від раптових відключень електроенергії, збоїв у живленні чи перепадів напруги. З високим коефіцієнтом потужності на виході - 0,9, ДБЖ може забезпечити постійне електропостачання відразу для декількох підключених пристроїв з високою сумарною потужністю.
ДБЖ FSP Champ 1 kVA оснащене портом USB, RS-232 та вбудованим інтелектуальним роз’ємом для додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів та відповідних контактних карт. Smart SNMP чудово працює як з портом USB, так і з RS-232.
LCD дисплей ДБЖ дозволяє користувачеві стежити за його основними параметрами і якістю напруги в мережі.
ДБЖ FSP Champ 1 kVA виконане в компактному корпусі з мікропроцесорним управлінням та підтримує режимом Еко для енергозбереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PPF8001300 |
| Вага (кг) | 9,8 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 3 хв |
| Висота | 33 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 9 000 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 23 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 10 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 180 - 280 В |
| Розміри | 358e57b4-2239-46e2-b866-fe27becccece мм mm |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 497 ₴


