Клавіатура A4Tech Fstyler FS100 Stone Black
2 536 ₴
2 113 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 122541
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша клавіатура покращить загальне відчуття та естетику, щоб ви могли працювати із задоволенням. Механічний перемикач Fstyler. Спеціально налаштовані точка та сила спрацьовування, щоб подарувати користувачам незвичайні відчуття від друку! З можливістю гарячої заміни. Сумісно з механічними перемикачами 3- та 5-контактного типу 10 ефектів підсвічування за замовчуванням. Натисніть FN+ 0~9, щоб створити яскраву атмосферу для роботи Зміна операційної системи. Сумісний із системами Windows/Mac N-клавішне натискання. 100% захист від помилкових натискань з повним розпізнаванням одночасно натиснутих клавіш гарантує, що ваші одночасні команди завжди будуть розпізнані коректно Балансувальний вал. Балансир під довгими клавішами забезпечує довговічність та відчуття стабільності для рук. Час відгуку клавіші 1 мс. Миттєве виконання гарантується частотою 1000 Гц, що забезпечує надшвидкий час відгуку 1 мс Панель з алюмінієвого сплаву. Корпус із металевого алюмінієвого сплаву міцний та довговічний Програмне забезпечення для редагування Keyboard Master. Складається з додаткових режимів, таких як "Офіс", "Ігри" та ін.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FS100 (Stone Black) |
| Вага | 0,4 |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 34.5 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 113 ₴








