Клавіатура Logitech MX Keys S для Mac Space Grey (920-011637)
5 688 ₴
4 740 ₴
- В наявності
- Код: 122543
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо клавіатуру MX Keys Представляємо клавіатуру MX Keys – ключ до успіху наступного великого проекту. Це перша у світі клавіатура MX, призначена для програмістів та людей творчих професій. Ця модель дозволяє реалізувати те, що раніше можна було тільки мріяти. Клавіші PerfectStroke з природним, плавним та точним натисканням При розробці технології PerfectStroke компанія Logitech використовувала весь свій багаторічний досвід, щоб кожне натискання клавіші було точним, плавним та зручним. Сферичне заглиблення на кнопках відповідає формі пальців, а завдяки округленим краям кнопка спрацює при натисканні на будь-яку її частину. На кнопці нанесено матове покриття, щоб пальці просто ковзали по поверхні. Комфорт і стійкість Переконливо набирайте текст на клавіатурі зі стійкими клавішами, що чітко працюють. Стійка конструкція клавіш покращує відгук і знижує рівень шуму під час роботи – кожне натискання добре відчувається, не порушуючи тиші. Цільнометалева основа забезпечує клавіатурі MX Keys додаткову міцність та стійкість на столі. Підсвічування з автоматичним регулюванням. Інтелектуальний підхід Завдяки датчикам руху клавіатура включає підсвічування клавіш, реагуючи на наближення рук. Коли ви припиняєте роботу, підсвічування гасне, заощаджуючи заряд для моментів натхнення. Інтенсивність підсвічування автоматично підлаштовується під освітлення; її можна відрегулювати вручну. Кілька комп'ютерів, одна клавіатура MX Keys Клавіатура MX Keys відстежує рух курсору миші MX Master 3 (або іншої миші з підтримкою технології Flow) між комп'ютерами, щоб можна було швидко та зручно вводити текст на кількох пристроях. Ця технологія дозволяє легко передавати зображення, документи та файли між комп'ютерами під керуванням ОС Mac і Windows. Акумулятор, що перезаряджається (через порт USB-C) Клавіатура MX Keys працює до 10 днів при повній зарядці або до 5 місяців з вимкненим підсвічуванням. Для заряджання використовується кабель USB-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 109 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-011637 |
| Вага | 1,12 |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 4 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Розміри | 001d3591-7bab-4788-a45e-436348d5007a мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Основні | |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 740 ₴











