Клавіатура Logitech G PRO X 60 TKL GX Optical Tactile White (920-011930)
6 714 ₴
5 595 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 122546
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТВОРЕНА У СПІВПРАЦІ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ Розроблена за участю сотень найкращих гравців у світі кіберспортивних ігор, геймінгова клавіатура PRO X 60 LIGHTSPEED пропонує індивідуальні налаштування на рівні професіоналів і визнану надійність від Logitech G. допомогою KEYCONTROL і п'яти шарів, що настроюються створити свій власний ігровий досвід. ОПТИЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ Грайте так, як вам зручно, з варіантами оптичних перемикачів GX. РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ Максимізуйте простір без втрати продуктивності завдяки професійному дизайну 60%. КЛАВИШІ З ПОДВІЙНИМ ПОКРИТТЯМ PBT Грайте на повну зі спортивним обладнанням, створеним з урахуванням інтенсивності кіберспортивних ігор. ФОКУС НА ПРОДУКЦІЇ Створено для подолання перешкод. Розроблена для професійних гравців у світі кіберспортивних ігор з можливістю налаштування кожного параметра з урахуванням вашого стилю гри, за допомогою KEYCONTROL, перемикача режиму гри, сумісності з 3P та опцій підключення через LIGHTSPEED, Bluetooth та USB. ГРАЙТЕ НА СКОРОТІ СВІТЛА Розкрийте швидкість та надійність завдяки функціоналу бездротового підключення LIGHTSPEED. Підключайте обладнання, що підтримується, за допомогою одного адаптера, щоб максимізувати ваші налаштування. LIGHTSYNC RGB Робіть гру яскравіше за допомогою налаштування підсвічування LIGHTSYNC RGB, налаштовуйте через програмне забезпечення G HUB. ПЕРЕМОЖТЕ СО СТИЛЕМ Виберіть високопродуктивну кольорову гаму: чорний, білий або рожевий. У комплекті є чохол для перенесення, який захищає вашу клавіатуру на шляху на змагання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 61 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-011930 |
| Вага | 1,5 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 35 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Розміри | b1c3ab56-ac04-44c9-8b73-a0b0356bb0d2 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Основні | |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 595 ₴











