Trust Ozaa Compact Multi-Device — компактна бездротова мишка з можливістю підключення до кількох пристроїв одночасно через один приймач USB 2.4 ГГц або Bluetooth.
Виготовлена із 60% переробленого пластику.
Мишка Ozaa Compact розроблена із безшумними кнопками, що дозволяють вам продуктивно працювати, не заважаючи та не відволікаючись на надокучливе клацання.
Компактний розмір дозволяє зручно помістити мишку в руку, а дві бічні кнопки та оптичний датчик із роздільною здатністю до 3200 DPI забезпечують комфортну роботу.
Ви можете не хвилюватись щодо продуктивності навіть у випадку, якщо ця миша розрядиться.
З акумуляторною батареєю вона завжди готова до роботи.
Насолоджуйтеся годинами безперервного використання або продовжуйте працювати, одночасно заряджаючи мишу за допомогою зарядного кабелю Type-C, що входить до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25384 |
| Вага | 0,206 |
| Вага (г) | 65 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | Ozaa Compact |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | ef8b6193-b5f6-4774-be0a-0cfbbede671 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 3200 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 07016ab8-dd5f-4b7a-b36c-848e16a89d65 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴









