Інвертор сонячний автономний 2E XM KING 6000VA/6000W, 48V, MPPT, 2xTerminal out
46 790 ₴
38 992 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 113560
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автономний інвертор 2Е XM KING із вбудованими зарядними пристроями (мережевим і сонячним) забезпечує чистий синусоїдний вихідний сигнал, що вкрай важливо для стабільної роботи «точної» техніки на кшталт насосів чи газових котлів. До того ж модель має багато корисних особливостей, з-поміж яких: можливість керування через Wi-Fi та об’єднання в єдину систему аж дев’ятьох пристроїв!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.95 кг |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-XM-KING-6K48T |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 59 см |
| Кількість фаз | Одна фаза-Трі фази |
| Максимальний струм заряду | 120 А |
| Новинка | Немає |
| Під'єднання вхідне | Клеми |
| Під'єднання вихідне | AC Output Port/Hardwired |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 992 ₴









