Чохол Incase Textured Hardshell Graphite (INMB200684-GFT)
3 565 ₴
2 971 ₴
- В наявності
- Код: 47873
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Incase Textured Hardshell
Захистіть і налаштуйте свій 16-дюймовий MacBook Pro. Наш легкий, облягаючий чохол для MacBook забезпечує захист без шкоди для доступу до портів, індикаторами і кнопках. Цей міцний чохол для MacBook відрізняється вишуканим дизайном, литий конструкцією і прогумованими ніжками, які надійно утримують ноутбук на місці. Текстурована жорстка оболонка виготовлена з вовняного поліестеру, який відштовхує вологу, цвіль і хімічні речовини. Ця надміцна тканину на основі поліестеру, на дотик нагадує суміш бавовни, має високу стійкість до стирання і стійка до розтягування і усадки. Виконаний з ударостійкого полікарбонату
Стильний дизайн
Вільний доступ до портів і роз'ємів
Текстурована жорстка оболонка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Incase |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INMB200684-GFT |
| Вага | 0,585 |
| Висота | 25 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Глибина | 2 см |
| Застібка | Немає |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мoдель | Textured Hardshell |
| Особливості | Вільний доступ до портів і роз'ємів |
| Сумісність з | MacBook Pro 16 |
| Способ упаковки | 71226acf-caf3-4bb-8015-955731d94be |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Фіксація планшета | Замикання |
| Форм-фактор | Чохол-накладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 971 ₴









