Кавомашина JURA W8 Dark Inox EA (15550)
124 729 ₴
103 941 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 124367
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомашина JURA W8
Кавомашина JURA W8 дозволяє створити безліч варіантів кавових напоїв, які задовольнять навіть найвибагливішого гурмана. Завдяки інтуїтивному інтерфейсу та широким можливостям налаштування, ви зможете експериментувати та знаходити свої ідеальні поєднання смаків та ароматів.
Кольоровий 3.5" дисплей
Професійна вбудована кавомолка
Енергозберігаючий режим
Датчик Coffee Eye
Сумісність з Payment Connect
Автоматичне очищення від накипу
Кавові напої найвищої якості
Кавомолка Р.А.G.2 піднімає якість W8 та користувальницький досвід на новий рівень. Вона ідеально подрібнює зерна і після кожного приготування кавового напою переходитиме у режим спокою, щоб збільшити свій термін служби. Чудова якість кави досягається також завдяки іншим ключовим технологіям від JURA: процесу імпульсної екстракції (Р.E.Р.) для інтенсивного еспресо, функції One-Touch Lungo для м'якого американо та технології дрібнопористої легкої молочної пінки для вершкового капучино. Ці тріо технологій поєднуються для отримання найдосконалішої кави.
Легкість та впевненість у використанні
Кавомашиною W8 легко управляти, користувач може вибирати улюблені напої на 3,5-дюймовому дисплеї з кнопками, а вбудований датчик чашки Coffee Еуе допомагає користувачеві правильно розмістити чашку. Є багато різних варіантів налаштування на вибір. Користувач може заблокувати певні кавові напої і запрограмувати замість них бажані. Резервуар для води, який можна зняти спереду, та легкодоступний контейнер для зерен спрощують обслуговування та можуть бути заблоковані для захисту вмісту контейнерів.
Універсальний дизайн поза часом
Лаконічний дизайн з чіткими формами в кольорі Dark Inox робить кавомашину W8 компактною, завжди актуальною та елегантною. Хромовані елементи завершують зовнішній вигляд та стиль. Кавомашина гармонує з будь-яким дизайном інтер'єру. Вона створює зразкове поєднання естетики та функціональності, завойовуючи загальну симпатію.
Підтримка платіжної системи
Завдяки стандарту MDB кавомашина W8 ідеально підходить для використання в комерційному середовищі. Вона може бути підключена до поширених платіжних систем через інтерфейс MDB 2.0, що купується в якості опції, і пропонує можливість використання Pocket Pilot 2.0: безкоштовне програмне забезпечення JURA поєднує в собі безконтактну оплату з розрахунковою системою і системою управління, створюючи зручний для користувача веб-інструмент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jura |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Країна виробник | Португалія |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Ширина | 29.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15550 |
| Вага (кг) | 15,4 кг |
| Вид | Автомат |
| Види напоїв | 17 |
| Висота | 44.3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 44.6 см |
| Тиск помпи (бар) | 15 бар |
| Довжина мережевого шнура (м) | 120 см |
| Ємність для молока | Немає |
| Контейнер для засипання меленої кави | Без контейнера для засипання меленої кави |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Мoдель | W8 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 5 л |
| Об'єм контейнера для зерен (г) | 500 г |
| Оснащення | Вбудована кавомолка/Таймер |
| Особливості | d6942b7f-dd1a-4c4c-b434-3af7dddaddf1 |
| Споживана потужність (Вт) | 1 450 Вт |
| Розміри | 256806ea-8b06-4fe0-8a90-65913b82f136 см mm |
| Регулювання напою | Жорсткість води/Крепкість/Об'єм молока в напої/Об'єм напою/Плотність пінки/Степінь помелу/Темпера |
| Способ упаковки | 0b9b758b-1180-4459-8fed-2f7ca35d3f9e |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 941 ₴








