Інвертор сонячний гибридний 2E XM MAXII 11000VA/11000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
66 337 ₴
55 281 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 125495
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвертор сонячний гібридний 2E XM MAXII 11000VA/11000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.47 кг |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-XM-MAXII-11K48DIO |
| Вага (кг) | 18,4 кг |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 70 см |
| Кількість фаз | Одна фаза-Трі фази |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Під'єднання вхідне | Клеми |
| Під'єднання вихідне | AC Output Port/Hardwired |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 281 ₴


