Інвертор сонячний гибридний 2E XM MAXII 8000VA/8000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
64 118 ₴
53 432 ₴
- В наявності
- Код: 125496
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інвертор сонячний гибридний 2E XM MAXII 8000VA/8000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
Потужність: 8.0kVA/8.0kW,
Тип: гібридний інвертор з вбудованим мережевим та МРРТ сонячним ЗП з підтримкою «Зеленого Тарифу»
Батарея: зовнішня 48V DC
Вхід: подвійний 170-280VAC, ~50/60Гц, Hardwired
Вихід: 230VAC ~50/60Гц, чиста синусоїда, Hardwired (1+1 керований вихід АС)
Максимальна потужність ФВ масива: 2x4000W
Вікно МРРТ: 90-450 VDC 2x MPPT, Voc – 500VDC, Isc – 2x27A (MAX 40A)
Макс. струм ЗП (комбінований): 150А
Інтерфейс: RS-232, USB, RS485, Wi-Fi, Dry-contact
Фізичні габарити (ВхШхГ): 553.6x432.5x147.4 мм,
Вага: 18.4 кг
Можливість паралельного підключення до 6-ти пристроів (кіт у комплекті)
Підтримка 1-3 фазної конфігурації (синхрон/асинхрон)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.58 кг |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-XM-MAXII-8K48DIO |
| Вага (кг) | 18,4 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 70 см |
| Кількість фаз | Одна фаза-Трі фази |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Новинка | Немає |
| Під'єднання вхідне | Клеми |
| Під'єднання вихідне | AC Output Port/Hardwired |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 432 ₴


