Мишка Modecom MC-WRM1, бездротова, зарядка, 3кн., 1600dpi, чорна
832 ₴
693 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110464
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натхненна серією ігрових аксесуарів MODECOM VOLCANO універсальний бездротовий ведмедик Modecom MC-WRM1 – це гармонійне поєднання сучасного мінімалістичного дизайну, високоякісних матеріалів та ергономічності. LED-підсвічування корпусу ведмедика додає динамічності улюбленим іграм. Невисокий, приємний на ощупь матовий корпус забезпечує природне положення руки та зап'ястя під час роботи, чим забезпечує комфортне користування. Оптичний датчик миші з роздільною здатністю до 1600 DPI гарантує швидке та чітке відстеження рухів на різних типах рівних поверхонь. Налаштовуйте дві програмовані кнопки на лівій панелі ведмедика для виконання найбільш популярних функцій або команд. Миша Modecom MC-WRM1 допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі. Вона працює на основі технології бездротового радіозв'язку 2,4 ГГц. Живлення ведмедика здійснюється за допомогою вбудованого аккумулятора ємністю 350 mAh, який заряджається через порт Micro USB. Миша Modecom MC-WRM1 сумісна з ноутбуками та ПК з операційними системами Windows, Linux та Mac OS X.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-WRM1-100 |
| Вага | 0,3 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693 ₴







