2 дні
Миша бездротова Logitech Ergo M575S Graphite + Blue Ball (910-007029)
2 970 ₴
2 475 ₴
- В наявності
- Код: 129227
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімізуйте рух та максимізуйте комфорт з бездротовим трекболом ERGO M575S – тепер із тихими клацаннями. Завдяки управлінню великим пальцем вам не потрібно буде рухати рукою, щоб перемістити курсор, тому ваша рука повністю підтримуватиметься скульптурним ергономічним дизайном. Хороша та щільна посадка для більшості розмірів рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 16 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007029 |
| Вага | 0,23 |
| Вага (г) | 145 г |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Призначення | Трекбол |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 2000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴







