Рюкзак HP Creator 16.1 DKNLaptop Bckpck
5 287 ₴
4 406 ₴
- Готово до відправки
- Код: 84334
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захистіть усі свої пристрої, аксесуари та проекти в їх власному місці. Налаштуйте основне відділення будь-якої форми та розміру відповідно до свого обладнання за допомогою знімних м’яких перегородок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6M5S3AA |
| Вага | 1,247 |
| Вага (кг) | 1,25 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Додаткові характеристики | 001f274a-7521-4bbf-8364-0f5bcc0a9db5 |
| Матеріал | Тканина з переробленого пластику |
| Відділення | Знімний чохол для ноутбука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 406 ₴









