Чохол JBL PartyCover для колонки JBL PartyBox Ultimate (JBLPBBAG-ULT)
3 989 ₴
3 324 ₴
- В наявності
- Код: 128736
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол JBL PartyCover для колонки JBL PartyBox Ultimate (JBLPBBAG-ULT)
Якщо ви не використовуєте JBL PartyBox Ultimate для покращення атмосфери, збережіть його в безпеці за допомогою JBL PartyCover Ultimate. Виготовлений з того самого матеріалу, що й гідрокостюм, цей гладкий, міцний, стійкий до пилу та подряпин чохол є легким і гнучким, але досить міцним, щоб захистити ваш PartyBox Ultimate від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Захистіть свої інвестиції в аудіо за допомогою JBL PartyCover Ultimate.
Стійкість до пилу та подряпин
Довговічна якість
Складна конструкція
Розмір 680 х 1035 х 80
Вага 0.93 кг
Стійкість до пилу та подряпин
Захистіть свій динамік JBL PartyBox Ultimate за допомогою чохла, стійкого до пилу та подряпин, який захистить ваш динамік, навіть якщо ви подорожуєте нерівною дорогою до місця наступної вечірки.
Довговічна якість
Чохол JBL PartyCover Ultimate виготовлений з гуми та двосторонньої сітки. Це той же матеріал, що і водолазні костюми; тож ви знаєте, що ваш JBL PartyBox Ultimate буде добре захищений.
Складна конструкція
У той час як JBL PartyBox Ultimate підіймати настрій вашої вечірки, JBL PartyCover Ultimate акуратно складається, щоб ніколи не заважати, навіть коли всі танцюють.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JBLPBBAG-ULT |
| Вага (г) | 930 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал корпусу | Стірол-буртадієновий каучук/Двостороння трикотажна тканина |
| Мoдель | PartyCover Ultimate |
| Призначення | Для акустичної системи |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 80d91190-bf84-4a93-8d01-d9852498c1a4 мм mm |
| Сумісність з | JBL PartyBox Ultimate |
| Способ упаковки | 8693b9f5-79f7-47e4-ab70-b648eef3a63a |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип аксесуара | Чехол |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 324 ₴







