Мультипідключення Rapoo M200 може підключатися відразу до трьох пристроїв одночасно. Якщо вам потрібно швидко поміняти девайс, який ви використовуєте, M200 швидко переключиться на нього і ви зможете продовжити роботу. Скажіть "ні" шуму Rapoo M200 має фірмові перемикачі Rapoo, що витримують численні натискання, при цьому залишаючись дуже тихими. Отримайте в свої руки швидкий і надійний інструмент для роботи та відпочинку. M200 стане для вас надійним супутником у всесвітньому павутинні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapoo |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M200 Silent White |
| Вага | 0,141 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 22 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | b2f75ac7-c784-455d-8e1b-7cf0f2e9fbf6 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | cd51f843-b3c9-4b8b-8bad-5868f395e092 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴







