Док станція Choetech
Сучасна та багатофункціональна док станція Choetech створена спеціально для зручного та простого підключення будь-яких Ваших необхідних девайсів та дисків. За допомогою продуманої конструкції та великої кількості різноманітних портів підключення забезпечує комфортний та ефективний робочий день.
Багатопортове розширення
7-в-1 багатопортова док-станція з підставкою
Включає 1х USB-C (мама), 1х USB-C PD, 1х USB-C для передачі даних, 1х SD, 1х TF, 2х USB-A, 1х HDMI
Без драйверів
Високоякісний інтелектуальний чіп, точність передачі сигналу
Підключіть та користуйтеся
Зручність та практичність
Тонкий та легкий, легко зберігати, легко носити із собою, легко упаковується у портфель під час ділових поїздок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHOETECH |
| Живлення | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HUB-M48-GY |
| Швидка зарядка | Немає |
| Вага | 0,348 |
| Вага (г) | 301 г |
| Висота | 6.5 см |
| Вихідний інтерфейс | USB-A/USB Type-C/HDMI |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | HUB-M48-GY |
| Новинка | Немає |
| Порти і роз'єми | USB-A 3.1 (2 шт.)/HDMI/SD (1 шт.)/USB Type-C(3 шт.) |
| Розміри | 05d1839d-aa90-4730-93-884afe9f35cf мм mm |
| Слот для карт пам'яті | SD/TF |
| Сумісність | Windows, Mac OS |
| Способ упаковки | 8cbc2ec6-90a5-4a66-ac2b-4bc11c97caf0 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип підключення | HDMI |
| Форм фактор | Зовнішній |
| Ширина | 30.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657 ₴







