

Миша Trust GXT 925 Redex II, USB-A, чорний
1 308 ₴
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 131384
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка вага та висока міцність
Громіздкі миші йдуть у минуле, а пернаті стають легшими. Вага Redex II складає всього 82 г, тому під час гри вас не буде обтяжувати ніякий вантаж, ви почуватиметеся комфортно і завжди будете готові до нового матчу.
Перемога та екологічність
Перемога для вас та перемога для планети. Завдяки екологічній конструкції, що на 55% складається з переробленого пластику, ця миша дозволить вам зробити більш усвідомлений вибір при виборі ігрового обладнання.
Все про точність
Робіть свої рухи за допомогою регульованого та високоточного оптичного сенсора Redex II. Досягаючи 10.000 DPI, ця миша підготує вас до напружених матчів, швидкої реакції та безперервних перемог.
Довгостроковий партнер
Не бійтеся, що ця миша зламається - завдяки довговічним перемикачам Kailh, які витримують до 80 мільйонів натискань, ця миша гратиме і залишатиметься.
Засвіти своє життя
Відчуйте себе зіркою і сяйте, як зірка, завдяки тризонному RGB-підсвічуванню Redex II. Підсвічування бокових сторін, колеса прокручування та логотипу – 16,8 мільйона різних кольорів для ультра-крутих ігор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25125_TRUST |
| Вага | 0,18 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


