Дротова ігрова мишка XTRIKE ME GM-316W розроблена для людей, які цінують комфорт та швидкість. Ергономічний корпус сприяє зручному розміщенню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів та миттєву реакцію. Мишка XTRIKE ME GM-316W оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих для користувача місцях. Вона чудово підходить для різних типів ігор. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності мишки – від 800 до 7200 DPI, дозволяє налаштувати мишку під необхідний ігровий стиль.
Перфорована верхня панель полегшує її конструкцію, що особливо важливо при швидкісних іграх. За потреби ви зможете замінити її на іншу, суцільну панель. Поєднання оригінального дизайну корпусу з підсвічуванням RGB підкреслює ігровий характер мишки. Вибирайте один із 13 запропонованих режимів RGB підсвічування та отримуйте яскраві враження від гри.
Підключення мишки XTRIKE ME GM-316W здійснюється за допомогою USB-кабелю довжиною 150 см. Його міцне і гладке обплетення не створюватиме перешкод для швидкісних ігрових рухів.
Характеристики
Підключення
Провідне
Розмір миші
Середня
Інтерфейс
USB
Особливості
Для обох рук (симетричний дизайн)
Перфорований корпус
З підсвічуванням
Кількість кнопок миші
7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X'trike |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM-316W |
| Вага | 0,155 |
| Вага (г) | 50 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16.5 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Перфорований корпус/Для правої руки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 24a8a893-f77b-4ce1-865a-d41b54185469 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6000 - 10000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴











