1 день
Клавіатура Hator Icefall PRO Wireless, TFT display Black (HTK450UA)
2 502 ₴
2 085 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 134897
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HATOR Icefall Pro Wireless - компактна та зручна клавіатура з трьома типами підключення, відмінним тайпінгом, підтримкою гарячої заміни перемикачів та цікавими опціями. Трендовий і дуже зручний у використанні форм-фактор клавіатури 75% не займатиме зайву площу вашого ігрового сетапа чи робочого місця. Попередньо змащені механічні лінійні перемикачі HATOR Aurum Orange ver.2.0 мають нейлонову базу та стем із POK пластику, а контакти покриті композитним золотом для більшої довговічності. Багатошарова система шумоізоляції ефективно поглинає зайвий шум та вібрації. Преміальні стабілізатори POM полімеру, змащені вручну, забезпечують чіткість і стабільність кожного натискання. Система гарячої заміни перемикачів дозволяє легко замінювати перемикачі для кастомізації клавіатури під власні потреби та побажання. Використовуйте клавіатуру так, як вам зручно! Бездротовий режим 2,4 ГГц забезпечує швидку передачу сигналу; універсальне з'єднання Bluetooth дозволяє користуватися клавіатурою з максимальною кількістю базових пристроїв; а підключення через кабель USB Type-C стане в нагоді, коли клавіатура потребує підзарядки. Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover гарантують, що всі одночасні натискання будуть зафіксовані незалежно від їх кількості. RGB підсвічування з 16.8 мільйонами кольорів, можливість налаштування кожної клавіші окремо. Алюмінієве колесо для регулювання гучності, з можливістю одного натискання використовувати функцію Mute. Кольоровий екран TFT відображає корисну інформацію та основні параметри клавіатури, а також підтримує завантаження власних зображень або анімації. Програмне забезпечення для створення та збереження макросів та інших налаштувань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTK450UA |
| Вага | 1,4 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 36 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB-ресивер/USB/USB Type-C |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 28c19ade-e293-4885-a50c-308d5c4a979c мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴







