1 день
Миша Logitech G Pro 2 Lightspeed White (910-007302)
5 730 ₴
4 775 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 135000
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СПРОЕКТУВАНО З ПРОФЕСІОНАЛАМИ. СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ.??Удосконалений переможець. Симетричний дизайн та змінні магнітні кнопки, сенсор HERO 2, надійний бездротовий зв'язок LIGHTSPEED, точні перемикачі LIGHTFORCE до 95 годин роботи від батареї та заряджання через USB-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 18 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007302 |
| Вага | 0,28 |
| Вага (г) | 80 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 11.5 см |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 9c9a8192-4744-414c-9e5e-d0317699b85a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 32000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 775 ₴


