Карта пам'яті SAMSUNG MICRO SDXC EVO+ 256GB V30 W/A MB-MC256SA/EU
2 434 ₴
2 028 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137192
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидко та плавно
Портативність без шкоди для продуктивності. Завдяки надшвидкому U3 та номінальній швидкості передачі даних класу 10 до 160 МБ/с, EVO Plus дозволяє виконувати повсякденні завдання на повну потужність. Рейтинг продуктивності додатків A2 і рейтинг відео V30 дозволяють всім вашим додаткам працювати оптимально, поки ви переглядаєте відео 4K UHD з чудовою деталізацією.
Розширюйте та зберігайте великі обсяги
Звільніть свій телефон від обмежень. Більше не потрібно турбуватися про зберігання — тут знайдеться місце для всіх ваших спогадів.
Просто універсальний
Будьте готові до того, куди життя приведе вас. Універсальність EVO Plus робить його сумісним практично з усім: від смартфонів і планшетів Android до портативних ігрових консолей і ноутбуків, тому ви можете з упевненістю та легкістю зберігати та управляти великими файлами.
Захист від стихій
6 стовпів захисту ваших даних. Куди б не привели вас ваші пригоди, ваші дані на microSD EVO Plus захищені від води, екстремальних температур, рентгенівських променів, магнітів, падінь і зносу. Ваш незамінний досвід заслуговує на надійне зберігання. І все це підтверджено впевненою 10-річною обмеженою гарантією.
Втілення інновацій у життя
Протягом десятиліть флешпам'ять NAND від Samsung використовувалася в революційних технологіях, які змінили кожну частину нашого повсякденного життя. Флеш-технологія NAND також використовується в наших картах пам'яті, звільняючи місце для наступного великого стрибка інновацій.
Програма Samsung Magician
Розкрийте всю потужність EVO Plus за допомогою програмного забезпечення Samsung Magician — зручного набору інструментів управління, який забезпечує оптимальну продуктивність картки пам'яті. Перевіряйте автентичність продукту, відстежуйте стан накопичувачів і перевіряйте продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MB-MC256SA/EU |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,25 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-II (U3) |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | MB-MC256SA/EU |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Особливості | З адаптером |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | 28bb8717-0415-4874-a482-5ef495db5375 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 028 ₴









