



Чохол до ноутбука Trust Primo Sleeve 13.3” BLACK
430 ₴
358 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84479
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол до ноутбука Trust Primo Sleeve 13.3” BLACK 21251_TRUST. М'який чохол для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 13,3 дюйми (260 х 350 мм). Чохол Primo створений спеціально для ноутбуків, ультрабуків та пристроїв MacBook з діагоналлю екрану до 13,3 дюйми, тому можете вирушати туди, куди потрібно, і при цьому відчувати себе безпечно та виглядати стильно. Ударопоглинаючий неопрен, що самовідновлюється, забезпечує еластичність і довговічність, захищаючи ваш пристрій від подряпин і ударів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21251_TRUST |
| Вага | 0,22 |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2 см |
| Додаткові характеристики | 0171859d-9c5d-4b5e-b71b-6ba2a3d75921 |
| Матеріал корпусу | Полиэстер |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴


