Велика опорна поверхня зі скла товщиною 8 мм. Дуже великий дисплей з синім підсвічуванням. Вага, жирова і кісткова маса, частка вологи і м'язової тканини. Електроди з полірованої нержавіючої сталі. П'ять рівнів активності. Технологія включення Quick Start. Автоматичне вимикання, індикація перевантаження. Максимальна вага 180 кг. Розмір цифр 40 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Матеріал платформи | скло |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.76 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF_220 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 34 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Новинка | Немає |
| Система діагностики | Вміст жиру |
| Тип ваг | Підлогові |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 326 ₴









