Ваги Beurer підлогові, 180кг, підкл. до смартфону, сенс. керування, 3хААА в комплекті, скло, чорний
3 012 ₴
2 510 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 100990
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-ваги з дуже великими цифрами - 40 мм. Вони визначають вагу і структуру тіла. Забезпечують швидкий і зручний доступ до результатів вимірювань у додатку Beurer HealthManager Pro.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Матеріал платформи | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.245 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF_500 |
| Вага (кг) | 1,7 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 33 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пам'яті (користю.) | 8 |
| Тип ваг | Підлогові |
| Тип елементів живлення | 3 батарейки ААА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴









