Ваги Beurer підлогові, 180кг, підкл. до смартфону, сенс. керув., аналіз тіла, WiFi, USB-C, скло, тем
7 788 ₴
6 490 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 100992
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги для визначення жирової маси тіла виконують комплексний аналіз складу тіла, при якому вимірюються маса, жирова маса, м'язова маса та ІМТ, і додатково вимірюють частоту серцевих скорочень. Результати кожного зважування можна автоматично завантажити через WIFI, а також переглядати на великому дисплеї Magic, виконаному в сучасному точково-матричному стилі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.861 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF_980 |
| Вага (кг) | 2,2 кг |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 41 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Новинка | Немає |
| Система діагностики | Вміст жиру |
| Тип ваг | Підлогові |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490 ₴







