



Ваги Beurer підлогові, 200кг, великий дисплей, АААx3 в комплекті, загартоване скло, білий
2 376 ₴
1 980 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101737
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги підлогові Бойрер розраховані на максимальну вагу до 200 кг. Стійка платформа великого розміру для максимальної зручності використання. Міцне скло витримує велике навантаження, стильно виглядає, легко витирається та абсолютно безпечне у використанні. Чорний дисплей ваг з великими цифрами і яскравим підсвічуванням створений для комфортного читання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.494 кг |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GS_400_LINE_WHITE |
| Вага (кг) | 2,1 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 36 см |
| Матеріал платформи | Загартоване скло |
| Новинка | Немає |
| Тип ваг | Підлогові |
| Тип елементів живлення | 3 батарейки ААА |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


