


Ваги Beurer підлогові діагностичні, 180кг,підсвіч., дисплея,1хCR2032,скло, сірий
2 344 ₴
1 953 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 122337
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діагностичні ваги Beurer BF 183 з безпечним склом та дисплеєм розміру XL додатково надають аналітичні дані, такі як вісцеральний жир та метаболічний вік. Завдяки простому дизайну вони ідеально вписуються в будь-яку ванну кімнату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Матеріал платформи | скло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.98 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF_183 |
| Вага (кг) | 1,55 кг |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 33 см |
| Новинка | Немає |
| Тип ваг | Підлогові |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953 ₴


