Чохол JBL PartyCover для колонки JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBCOV-320)
3 191 ₴
2 659 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 128737
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол JBL PartyCover для колонки JBL PartyBox Stage 320 (JBLPBCOV-320)
Якщо ви не використовуєте свій JBL PartyBox Stage 320 для покращення атмосфери, збережіть його в безпеці за допомогою JBL PartyCover Stage 320. Виготовлений з того ж матеріалу, що й гідрокостюм, цей стильний, міцний, зносостійкий чохол, стійкий до пилу та подряпин, легкий і гнучкий, але досить міцний, щоб захистити ваш PartyBox Stage 320 від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Захистіть свої інвестиції в аудіо за допомогою JBL PartyCover Stage 320.
Стійкість до пилу та подряпин
Довговічна якість
Складна конструкція
Розмір 424 х 130 х 115
Вага 0.74 кг
Стійкість до пилу та подряпин
Захистіть свій динамік JBL PartyBox Stage 320 чохлом, стійким до пилу та подряпин, який захистить ваш динамік, навіть якщо ви подорожуєте по нерівній дорозі до місця наступної вечірки.
Довговічна якість
Чохол JBL PartyCover Stage 320 виготовлений з гуми та двосторонньої сітчастої тканини. Це той же матеріал, що і водолазні костюми; тож ви знаєте, що ваш JBL PartyBox Stage 320 буде добре захищений.
Складна конструкція
У той час як ваш JBL PartyBox Stage 320 покращує атмосферу вашої вечірки, JBL PartyCover Stage 320 акуратно складається, щоб ніколи не заважати, навіть коли всі танцюють.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JBLPBCOV-320 |
| Вага (г) | 740 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал корпусу | Стірол-буртадієновий каучук/Двостороння трикотажна тканина |
| Мoдель | PartyCover Stage 320 |
| Призначення | Для акустичної системи |
| Новинка | Немає |
| Сумісність з | JBL PartyBox Stage 320 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип аксесуара | Чехол |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴








