

Карта пам’яті SANDISK MICRO SDXC 512GB UHS-I SDSQUNR-512G-GN3MN
7 049 ₴
5 874 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137208
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk Ultra SD забезпечує високу швидкість та неперевершену ефективність під час запису відео, гарантуючи, що ви завжди встигнете зафіксувати всі важливі події. З її допомогою ви можете бути впевнені в якісному і швидкому зберіганні великого обсягу відомостей.
Ця карта також відзначається високим рівнем захисту від води, перепадів температур та інших зовнішніх факторів, що дозволяє вам використовувати її в різноманітних умовах.
Такий надійний захист забезпечить безпеку ваших цінних даних та дозволить вам спокійно концентруватися на творчості та захопливих моментах вашого життя, які ви обираєте зафіксувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQUNR-512G-GN3MN |
| Вага | 0,02 |
| Вага (г) | 0,05 г |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 84 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості | UHS-I (U1) |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Мoдель | SDSQUNR-512G-GN3MN |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 512 ГБ |
| Особливості | Без адаптера |
| Розміри | 89dd2de1-2fb1-4432-8212-843cb91e75e1 мм mm |
| Способ упаковки | cb0246a3-3144-49d6-8e1b-037b909e1af6 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 874 ₴


