Карта пам’яті WESTERN DIGITAL MICRO SDXC 512GB UHS-I WDD512G1P0C
6 929 ₴
5 774 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137212
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта microSD Western Digital WD Purple SC QD101 призначена спеціально для ринку серійних камер безпеки. Завдяки використанню передової технології 96-шарової пам'яті 3D NAND ця карта забезпечує оптимальне співвідношення вартості, виняткової міцності і високої продуктивності, а підтримка моніторингу стану карти дає можливість заздалегідь підготуватися до заміни накопичувача.
Ринок камер безпеки швидко розвивається, сфера застосування відео у форматі 4K розширюється, а ця карта забезпечує необхідне поєднання довговічності та ємності для безперервного цілодобового запису даних. Ви можете бути впевнені в тому, що WD Purple компанії Western Digital - це ідеальна карта пам'яті microSD для камер відеоспостереження та інших периферійних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WDD512G1P0C |
| Вага | 0,02 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 60 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U1 |
| Мoдель | WDD512G1P0C |
| Новинка | Немає |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 512 ГБ |
| Особливості | Без адаптера |
| Способ упаковки | cb0246a3-3144-49d6-8e1b-037b909e1af6 |
| Тип | micro SDXC |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 774 ₴


