Карта пам'яті Kingston SD 256GB C10 UHS-I U3 V30 R200/W160MB/s
2 430 ₴
2 025 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137048
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kingston Canvas Go! Plus 256GB — ідеальна карта пам'яті для тих, хто завжди в русі. Зі швидкістю читання до 200 МБ/с та запису до 160 МБ/с, вона забезпечує швидкий та надійний запис відео у форматі 4K UHD. Завдяки об'єму 256 ГБ, ви зможете зберігати більше контенту без необхідності частої заміни картки. Сумісна з широким спектром пристроїв, ця карта стане надійним партнером у ваших творчих подорожах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDG4/256GB |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 200 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 160 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U3\V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 256 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴








