Монітор DELL 34" S3425DW 2xHDMI, USB-C, MM, VA, 3440x1440, 21:9, 120Hz, 1ms, sRGB 95%, CURVED, FreeS
25 358 ₴
21 132 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 136836
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монітор DELL S3425DW 34" пропонує захоплюючий досвід завдяки ультраширокому вигнутому екрану з роздільною здатністю 3440x1440 і співвідношенням сторін 21:9. Частота оновлення 120 Гц, час відгуку 1 мс та підтримка FreeSync забезпечують плавну та чітку картинку без затримок. Покриття кольорів sRGB 95% і підтримка HDR10 гарантують яскраві й реалістичні зображення. Порти HDM, USB-C та вбудовані динаміки (MM) роблять його ідеальним рішенням для роботи та розваг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Розміри | |
| Вага | 14.65 кг |
| Ширина | 23 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Артикул | 210-BQWR |
| Вага (кг) | 9,3 кг |
| Час відгуку (мс) | 1 мс |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI x 2/USB Type-C/USB 3.1 х 2 |
| Висота | 46 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 95 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 3.4" |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 120 Гц |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Способ упаковки | 02ff96b5-7df7-4926-86cb-39de8ea8b919 |
| Тип покриття екрану | Антиблікове |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Кут огляду по вертикалі (град.) | 0,232 мм |
| Яскравість (cd/m2) | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 132 ₴







