

Карта пам'яті SanDisk microSD 64GB C10 UHS-I R140MB/s Ultra
1 312 ₴
1 093 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 137046
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SanDisk Ultra microSD 64GB – це надійна карта пам’яті, яка забезпечує швидкість читання до 140 МБ/с та клас продуктивності UHS-I (U1), C10. Ідеально підходить для смартфонів, планшетів, камер та інших пристроїв, дозволяючи зберігати фото, відео у Full HD та додатки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Тип карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSQUAB-064G-GN6MN |
| Вага | 0,01 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 140 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 15 см |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-I U1 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴


