Електронні підлогові ваги Adler AD 8174 - чудове рішення для здорового способу життя, яке допоможе контролювати вагу тіла та підтримувати її в межах норми.
Ваги Adler AD 8174 вимірюють вагу до 180 кілограмів. Точність вимірювання забезпечується 4 тензодатчиками.
Ваги живляться від двох батарейок ААА та автоматично вимикаються при відсутності навантаження. Індикатор заряду вчасно нагадає про необхідність заміни батарейки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.01 кг |
| Ширина | 32.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AD8174S |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33.5 см |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Матеріал платформи | Пластик/скло |
| Новинка | Немає |
| Точність вимірювання (р) | 0.1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴






