Ваги підлогові Tefal BM9620S1
Незалежно від того, чи хочете ви набратися енергії, схуднути або змінити форму тіла, розумні ваги Goodvibes адаптовані для вас. Це набагато більше, ніж просто пристрій для вимірювання ваги, він також вимірює 10 інших показників тіла, таких як ІМТ, жирові відкладення та м'язова маса, які допоможуть вам розкрити себе, краще пізнати своє тіло, та зробити правильний вибір для його покращення. Відкрийте для себе розумні цифрові ваги зі зручним підключенням до мобільного додатку, які обов'язково подарують вам гарний настрій і позитив!
Підключення до телефону
Підсвічування дисплея
Вимірювання індексу маси тіла
Вимірювання частки вісцерального жиру/жирової тканини/кісткової та м'язової мас
Вимірювання кількості рідини в організмі
Вимірювання оптимальної ваги
Для гарного самопочуття та позитивного тебе!
Вимірюйте до 10 показників тіла за допомогою ультра-інтуїтивного мобільного додатку Goodvibes: дізнайтеся своє тіло та керуйте своїми цілями.
Більше ніж просто ваги
Відстежуйте не тільки вагу, а цілих 10 параметрів вашого тіла: вага, ІМТ, жирові відкладення, м'язова маса, маса кісток, рівень води в організмі, вісцеральний жир, підшкірний жир, рівень базального метаболізму та метаболічний вік.
Відстежуйте свій прогрес
Легко візуалізуйте свій прогрес завдяки зручній інформаційній панелі індикаторів, доступній у вашому безкоштовному мобільному додатку, підключеному через Bluetooth.
Досягайте своїх цілей
Опція встановлення цілей щодо ваги та жиру в організмі допомагає досягти позитивних результатів.
Необмежена кількість користувачів
Насолоджуйтесь необмеженою кількістю користувачів — ідеально підходить для того, щоб залишатися у формі з родиною та друзями. Єдине обмеження - це пам'ять вашого телефону!
Синхронізуйте свої додатки
Синхронізуйте свій додаток з Google Fit, Apple Health і Fitbit для додаткової зручності.
Легко зчитувати показники
Великий дисплей з підсвічуванням і цифрами 19 мм дозволяє легко зчитувати ваш прогрес.
Гарний дизайн
Широка скляна платформа пропонує класичну естетику у сріблі з видимими електродами та ідеальними розмірами (28 x 28 см).
Для усіх форм і розмірів
Витримують вагу до 180 кг та мають градацію 100 г для точного зважування всіх форм і розмірів.
Батарейки в комплекті
У комплект входять 3 батарейки, щоб ви могли відразу почати роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал платформи | скло |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.07 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BM9620S1 |
| Вага (кг) | 1,7 кг |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 34 см |
| Діапазон зважування | 3 - 180 кг |
| Код відео Youtube (1) | VbUHI3hEvmE?si=m6MrqHZAlgGYq0Y1 |
| Максимальна вага (кг) | 180 кг |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мoдель | BM9620S1 |
| Призначення | Діагностичні (SMART) |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Синхронізація з пристроєм | Да |
| Система діагностики | Індекс маси тіла (ІМТ)/Кількість рідини/Рівень вісцерального (внутрішнього) жиру/Сотримання жиру |
| Способ упаковки | 3f07585a-4754-4128-850d-7c4f286f79cb |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип ваг | Підлогові |
| Тип елементів живлення | 3 батарейки ААА |
| Точність вимірювання (р) | 100 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴











