Спортивний годинник GARMIN Instinct E 45mm Black with Charcoal Silicone
14 879 ₴
12 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 137239
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний годинник GARMIN Instinct E
Залишайтеся завжди на висоті за допомогою передових тренувальних функцій, цілодобового спостереження за показниками здоров'я, а також до 16 днів роботи без підзарядки в режимі смарт-годин у спортивному годиннику GARMIN Instinct E.
За допомогою зручного 0.9 дюймового дисплея вся потрібна інформація відображається яскраво і чітко, а продумана конструкція разом з силіконовим ремінцем приємно тримається на зап'ястя.
Сучасний та стильний дизайн
До 16 днів роботи при звичайному використанні
Повний спектр датчиків та сенсорів для моніторингу здоров'я
Відображення всіх необхідних даних на дисплеї
Багатодіапазонний GPS для точного позиціонування
Великий вибір вбудованих спортивних режимів
Надійна та міцна конструкція
Міцна та надійна конструкція
GARMIN Instinct E виділяється міцною конструкцією, що включає 45-міліметровий високоміцний корпус і стійкий до подряпин дисплей, а зручний силіконовий ремінець гарантує надійне кріплення на зап'ястя.
Водонепроникність 10 АТМ та стандарт MIL-STD-810
Спортивний годинник Instinct E має водонепроникність 10 АТМ і відповідає стандарту MIL-STD-810 за термостійкістю та удароміцністю від різних фізичних пошкоджень для подорожі в найрізноманітніші місця.
Цілодобовий моніторинг стану здоров'я
Займайтеся будь-якими фізичними тренуваннями з функцією моніторингу здоров'я, включаючи пульс, розширений моніторинг сну, Pulse Ox і багато іншого.
Розумні повідомлення
Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник при синхронізації зі смартфоном Apple або Android.
Сучасна навігація завдяки 3-осьовому компасу, барометричному висотоміру та підтримці кількох технологій ГНСС забезпечує точне позиціонування під час Ваших подорожей.
Слідкуйте за всіма своїми рухами
Слідкуйте за щоденною кількістю пройдених кроків, спалених калорій, пройдених поверхів та багатьом іншим прямо на зап'ястя за допомогою смарт-годин GARMIN Instinct E.
Стан варіабельності частоти пульсу
Моніторинг стану ритму серця допомагає краще зрозуміти загальний стан здоров'я, відновлення та спортивної форми під час сну та дозволяє адаптуватися до інтенсивності тренувань.
Моніторинг серцевого ритму
GARMIN Instinct E моніторит протягом усього дня та надає інформацію про стан здоров'я на основі даних моніторингу серця, засновані на датчику серцевого ритму Garmin Elevate, оптичному датчику (PPG), вбудованому в задню частину пристрою.
Відстеження Вашого стресу
На діаграмі стресу на вашому годиннику GARMIN Instinct E або в програмі Garmin Connect відображаються помаранчеві смуги, коли рівень стресу перевищує 25. Нижче рівня 25 діаграма стресу стає синьою. Цей контраст є ключем до визначення напруженого та розслабленого станів.
Ранковий звіт
Отримайте огляд вашого сну, прогнозу тренувань, статусу ВСР, погоди та багато іншого, як тільки ви прокинетеся для більшої ефективності Ваших тренувань.
Функція Health Snapshot
Запишіть 2-хвилинну сесію для визначення основних показників здоров'я. Після цього пристрій сформує звіт, який ви можете надіслати вашому лікарю для отримання подальших інструкцій для подальшого покращення Вашого здоров'я.
Годинник GARMIN Instinct E використовують комбінацію червоного та інфрачервоного світла з датчиками на задній панелі пристрою, які можуть оцінити відсоток насиченої киснем крові.
Віджет з дихальних тренувань
Коли ви закінчите Ваші дихальні тренування, годинник GARMIN Instinct E відобразить тривалість заняття, середню частоту пульсу під час заняття та виявлену зміну стресу внаслідок вашої дихальної діяльності. Ви також можете переглянути кожне заняття у програмі Garmin Connect, щоб побачити графіки частоти дихання, стресу та частоти пульсу під час тренування.
Контроль за вживанням рідини
GARMIN Instinct E дозволяє стежити та встановить щоденну мету щодо вживання рідини за умовчанням залежно від вашої статі та навантаженості на організм протягом дня.
Ваш фітнес-вік
Фітнес-вік – це оцінка того, наскільки ви у хорошій формі порівняно з вашим фактичним віком.
Вважайте значення фітнес-віку корисним нагадуванням про те, що здоровий вибір та регулярна фізична активність можуть допомогти вам почуватися свіжим та бадьорим.
Відстеження жіночого здоров'я
Отримайте повну інформацію про жіноче здоров'я за допомогою спеціальної функції від GARMIN. Переглядайте відомості про цикл разом з іншими даними у програмі Garmin Connect на синхронізованому смартфоні, щоб виявляти закономірності та вносити позитивні зміни.
Вбудовані спортивні програми
Використовуйте попередньо завантажені профілі для бігу по пересіченій місцевості, плавання, їзди на велосипеді, пішого туризму, скелелазіння в приміщенні та багато іншого для досягнення найкращих результатів під час тренування.
Завдяки Garmin Coach ваш власний тренер завжди з вами. Виберіть тренера, який буде направляти вас під час занять для досягнення всіх Ваших цілей.
Створюйте тренування під свої потреби
Створюйте покрокові тренування з більш ніж 1600 вправ у додатку для смартфону Garmin Connect і завантажуйте їх прямо на годинник для максимально ефективного та продуктивного тренування.
Відстеження інтенсивності
GARMIN Instinct E автоматично відстежує хвилини Вашої активності протягом тижня та представляє їх Вам для чіткої оцінки здоров'я. Хвилини інтенсивності враховуються двічі, щоб відобразити дані докладніше.
У годиннику Garmin задане значення за умовчанням для щотижневих хвилин інтенсивності становить 150, але ви можете змінити цю мету відповідно до своїх особистих потреб.
VO2 max є визначальним показником кардіореспіраторної підготовленості та аеробної працездатності. Можливість бачити свій поточний рівень фізичної підготовки та відстежувати зміни з часом змінює правила гри. Це може допомогти вам поставити відповідні цілі, оцінити прогрес та визначити ефективність вашого тренування.
Датчик акліматизації
Пристрої Garmin автоматично розпізнають, коли ви перебуваєте на великій висоті або ведете активний спосіб життя в більш жарких умовах. Інформація про акліматизацію до спеки та висоті надається на основі активності, виконаної на висоті та при підвищеній температурі. Ця інформація про навколишнє середовище надходить із комбінації GPS та прогнозів погоди з вашого смартфона.
У GARMIN Instinct E попередньо завантажені безкоштовні тренування HIIT, силові, кардіо-тренування, йога та пілатес, тому ви можете змінювати режим Ваших занять залежно від інтенсивності.
Щоденні рекомендовані тренування
Рекомендовані тренування допомагають покращити рівень фізичної підготовки (максимальний показник VO2).
Більш того, регулярне виконання запропонованих тренувань допоможе вам досягти оптимального тренувального навантаження з різноманітними зусиллями, що ідеально збалансовані для вашого розвитку.
Час відновлення
Дізнайтеся, скільки часу вам потрібно на відновлення перед наступним інтенсивним тренуванням, виходячи з ваших останніх тренувань.
Garmin Connect – це інструмент для відстеження, аналізу та обміну інформацією про заняття здоров'ям та фітнесом, записані на синхронізований девайс Garmin, на мобільному пристрої або в Інтернеті.
Завантажте програму Garmin Messenger на сумісний смартфон, щоб надсилати повідомлення миттєво. Коли ви перебуваєте поза мережею, просто підключіться до сумісного пристрою inReach для швидкого та простого обміну повідомленнями, не обмежуючись зонами покриття стільникового зв'язку.
Нові функції безпеки Garmin
Якщо у Вашому районі сталася якась небезпечна ситуація або що трапилося з Вами GARMIN Instinct E моментально сповістить Вам про це або передасть Ваші координати всім Вашим екстреним контактам
Магазин Connect IQ – це універсальне джерело персоналізації сумісних пристроїв Garmin із завантаженням додатків, віджетів, циферблатів, полів даних, сервісів потокової передачі музики та багато іншого.
Точне розташування
Друзі та родичі можуть стежити за вашим місцезнаходженням у режимі реального часу та переглядати заздалегідь заплановані маршрути для максимально надійності та безпеки Вашої подорожі.
Годинник Garmin використовують три датчики для визначення висоти, тиску навколишнього середовища та поточного напрямку. Ці датчики відомі як ABC.
A - Альтиметр надає дані про висоту для точного контролю підйому та спуску
B - Барометр використовується для прогнозування змін погоди, показуючи короткострокові тенденції тиску повітря.
C - Електронний компас вказує напрямок руху. Компас можна використовувати на холостому ходу або під час руху на низькій швидкості
Використовуйте функцію Garmin Share, щоб легко ділитися збереженими розташуваннями, маршрутами та тренуваннями з сумісними пристроями Garmin друзів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Наявність SIM-карти | Нет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GNSS | Galileo/Glonass/GPS |
| Wi-Fi | Немає |
| Артикул | 010-02933-00/13 |
| Безель | Армований волокнистий полімер |
| Бездротові інтерфейси | ANT+/Bluetooth |
| Вага | 0,2 |
| Вага (г) | 48 р |
| Час роботи | 16 днів за звичайного використання |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Датчики і сенсори | GLONASS/GPS/Galileo/Моніторинг насичення киснем крові/Пульсометр/Барометр/Акселерометр/Термометр |
| Захист від вологи й пилу | MIL-STD-810/10 ATM |
| Захист екрану | Хімічно упрочене скло |
| Кількість режимів тренування | 51-100 |
| Лінійка | Instinct |
| Матеріал корпусу | Армований волокном полімер |
| Матеріал корпусу/ремінця | Армований полімер/ Сілікон |
| Мoдель | Instinct E |
| Модельний ряд | 2025 |
| Музика безпосередньо з пристрою | Немає |
| Новинка | Немає |
| Операційна система | Інша |
| Оснащення | Захист від води |
| Особливості | 24/7 моніторинг насичення крові киснем/Автоматичне розпізнавання тренування/Будильник/Жіноче |
| Харчування і автономність | 0f033f21-7a01-4774-a5e3-b2b7baa66b0f |
| Підтримка зовнішніх датчиків і сенсорів | Так |
| Підтримка фірмових технологій | Connect IQ |
| Стать | Чоловічі/Для дорослих |
| Пульсоксиметр | Так |
| Розмір | 45 мм |
| Розмір дисплея | 23 мм |
| Розмір дисплея (дюйм) | 0,9 " |
| Розміри | ff4c2fc4-36a5-4b43-90ae-dd86928ba21d мм mm |
| Роздільна здатність дисплея | 176 x 176 |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Серія | Instinct E |
| Сумісність з | Android/iOS |
| Спортивні режими | Силові тренування/HIIT/Кардіо/Еліптичні тренування/Ходьба/Пілатес/Йога/Бег на тренажері/Богова |
| Способ упаковки | 57177d46-d037-425b-b8de-8918f51d2532 |
| Стандарт Bluetooth | Да |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип зарядки | Провідна |
| Тип матриці | Transflective MIP |
| Тип ремінця | Спортивний |
| Повідомлення | SMS/Будильник/Дзвінки/Підрахунок кроків/Події календаря |
| Рівень водостійкості (АТМ) | 10 м |
| Форма дисплея | Круглі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу/ремінця | Чорний/Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина (змінного) ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴











