


Комплект HP 330 Combo Set WL UKR, Black
1 846 ₴
1 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91351
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротове підключення. Точність. Зручність. Куди б ви не прямували, беріть із собою цих чудових бездротових супутників: точну мишу, ергономічну клавіатуру з усіма прибамбасами, а також цифровий блок.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2V9E6AA |
| Вага | 0,67 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Способ упаковки | 5e4b55e2-83a5-4cb4-b97f-7107c1d799a5 |
| Ширина | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴


